MAISTAS KURIUO GALI PASITIKĖTI 
 

OUTDOORFOOD.LT

Nuo liepos 1 dienos veiks mūsų internetinė parduotuvė. Jūsų dėmesiui pateiksime dviejų gamintojų produkciją. „JoyFood“(Lenkija) ir „Expresmenu (Čekija). Patiekalai yra pilnai paruošti vartojimui, kuriuos reikia tiesiog pašildyti.

JOYFOOD

Asortimentą suskirstėme į įskaitomus segmentus. Šiuo metu turime 5 kategorijas, kurias reprezentuoja atskiri prekės ženklai. Visoms joms būdingas natūralus ingredientų sąrašas, didelis funkcionalumas ir aukščiausia produkcijos kokybė. Spustelėkite pasirinktą kategoriją ir sužinokite daugiau apie mūsų siūlomus prekės ženklus ir produktus.

PROPORCIJA

Paruošti patiekalai „PROporcja“ sukūrė geriausi specialistai tam, kad kiekvienas atrastu savo skonį. Šiuose patiekaluose nereikia ieškoti dirbtinių priedų ir konservantų, jie ruošiami tik iš natūralių ingredientų. Dviejose atskirose skyriuose yra priedas ir padažas. Ryžių, miežių arba bulguro košė kartu su nepakartojamų skonio padažais ir paukštiena puikiai paįvairins jūsų dienos racioną. Mes siūlome platų skonių asortimentą.

VEGE

Pabandykite WEGE tai yra salotos be mėsos, kurių pagrindą sudaro ryžiai, kruopos, daržovės, daigai, sėklos ir skanus padažas. Skonio asortimentą įkvėpė pasaulio virtuvės - aromatiniai patiekalai yra išraiškingo skonio. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems praturtinti savo racioną augalinės kilmės produktais.

GET IT FIT

„Get it Fit“ yra funkcionalūs patiekalai, skirti aktyviems žmonėms ir sportininkams. Išraiškingi receptai, įkvėpti pasaulio virtuvių, kartu su charakteringu ir šiuolaikišku pakuotės dizainu, puikiai papildo aktyvų gyvenimo stilių. Valgykite po treniruotės, pasiimkite su savimi ir lengvai pasirūpinsite baltymų atsargomis savo racione.

Qlinary

Šiais laikais laikas tampa vis vertingesne valiuta. Dėl vis greitesnio gyvenimo tempo jo turime vis mažiau, o tai reiškia, kad reikia apsipirkti. Klientai labiau linkę ieškoti paruoštų mitybos sprendimų. Prekės ženklas „QLINARY“ yra atsakymas į šiuolaikinio kliento poreikius - tai tikrai patogus sprendimas, siūlantis subalansuotus, natūralius ir skanius patiekalus, kuriuos galima paruošti per kelias minutes.

TUKAFFE

„Tukaffe“ yra energingas biologinis gėrimas, skirtas savarankiškam pasiruošimui. Pakuotėje yra organinės kakavos, gvaranos, cukranendrių cukraus ir kitų vertingų priedų. TUKAFFE yra egzotiška kavos alternatyva, greitai paruošiama: pridėkite mėgstamo gėrimo (pvz., Sojos), pieno ar vandens, išmaišykite ir mėgaukitės energija tiesiai iš gamtos.

Informacija apie ES ginčų sprendimą internetu: Europos Komisija suteikia platformą neteisminiam ginčų sprendimui - spustelėkite šią nuorodą: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
Mūsų el. pašto adresas:: parduotuve@outdoorfood.lt  
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie